Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Zamów serwis okien na https://www.serwismeteo.pl.

Regularnie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle oddziałują także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]