Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Szukasz szczegółowych wiadomości o przyjęciu w ogrodzie? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także chrzciny, komunie oraz zabawy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku powinniśmy zamówić stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak wybierać salę?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których dużą część gości będą stanowić kilkulatki, m.in. komunie lub ceremonie chrztu, dobrze jest wyprawić w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania podawane gościom również muszą być dobrane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o smaczne potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskiej atmosferze

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście królewskim duchu odbywają się w nim chrzciny, komunie oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, przez ułożenie oraz przystrojenie stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]