Profesjonalna opieka nad grobami

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – skąd się wzięła?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli montaż ławek lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli natomiast chcemy, by firma sprzątała nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet 400 PLN co dwanaście miesięcy. Należy też zauważyć, że koszty zależne są także od rozmiarów grobów, a najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]