Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Zainteresowany Balice parking? Kliknij tu.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]