Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Więcej szczegółów o Balice lotnisko parking.

Najważniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał olbrzymią popularność, to sposobność trafienia nawet w bardzo oddalone miejsca świata, komfort oraz szybkość. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dojechania do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim autem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Monitorowany parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na spore udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Poza tym podróżni mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator lub ubytek powietrza w oponach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]