O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Korzystna oferta sal do wynajęcia w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, zadaniem których ukształtowanie głębokich więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by uczcić zdobyte nagrody, jak również rozmaite bankiety dla kontrahentów biznesowych, kursy i konferencje. Takie wydarzenia wymagają dobrego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie mamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich gali, należy szukać ofert wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do charakteru organizowanego wydarzenia. Ważne gale dla akcjonariuszy marki, w czasie których fetowany jest jej szczególny sukces, nie powinny zostać urządzone w byle jakiej sali. Powinno się w takich przypadkach zaplanować imprezę w unikalnym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na event zaproszone będą osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Masz lokal na imprezę? – nie zapomnij o zamówieniu cateringu

W toku organizacji imprezy firmowej nie wolno przeoczyć tak ważnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazany punkt apetycznych dań dla obecnych, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W czasie prestiżowych imprez wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali należytej obsługi. Warto zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy, a także wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, lecz i zdumiewające wizualnie dania.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]