Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach pod Krakowem

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz bez problemu dojechać na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking strzeżony znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – samochody obejmuje polisa ubezpieczeniowa

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższych wojażach w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony w Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.