Jak wybrać miejsce na wesele?

Na tej stronie odnajdziesz korzystną ofertę wesela w Krakowie.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni państwa młodych oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – postaw na wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka bardzo ważnych czynników. Na wstępie musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie proste. Jeżeli na ślub poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, powinno się szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy dekoracja sali, wybranie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić ok. 130 osób. Przyjęcie można zorganizować też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej niż 40 minut.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]