Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy znajdziesz tutaj.

Jedziesz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online lub na telefon – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Innym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]