Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Więcej o pozycjonowaniu stron Kraków.

Powszechność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych firm, które funkcjonują jedynie na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla drobnych podmiotów

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stosują najczęściej frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, np. “masażysta kraków”, “cukiernia kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron internetowych od prawie 15 lat. Przez te lata świetnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie link building, poprawę contentu oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]