Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

wdrożenia woocommerce, sklep woocommerce

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma wiele atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub darmowych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do większej grupy odbiorców. Na skutek użycia stosownych wtyczek poszerza się także elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć profesjonalistom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie wyłącznie koniecznych, wypróbowanych wtyczek, ochronę sklepu przed cyberatakami oraz właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o promocjach oraz nowych towarach albo zamieszczać opinie i poradniki dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]