Dla turystów i nie tylko – portal o wydarzeniach i atrakcjach Małopolski

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany fajnmi miejscami w Małopolsce.

Choć Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, dlatego zdarza się, że trudno odnaleźć się w natłoku wiadomości o zbliżających się eventach kulturalnych czy sportowych oraz godnych odwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce?

By zaprezentować zainteresowanym atrakcje turystyczne tego regionu, powstała witryna visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o ekspozycjach i eventach kulturalnych, sportowych czy folklorystycznych organizowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach projektu MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże serwis? Osoby planujące pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie zauważą mapę, na której błyskawicznie odnajdą kempingi, hotele i motele, Centra Informacji Turystycznej, a także zabytki i muzea położone w miastach Małopolski. Strona ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o lotniskach i dworcach. Dodatkowo dla tych, którzy z różnorodnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające m.in. trasy rowerowe, czar lokalnego folkloru oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Przydatne rozmówki i wykaz ambasad – istotne informacje dla obcokrajowców

Strona visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych turystach, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych południowych miejscowości. Informacje zawarte na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale również w m.in w języku niemieckim, francuskim, słowackim oraz rosyjskim. Nadzwyczaj wartościowy dla cudzoziemców jest także dział Rozmówki, gdzie poznają popularne słowa i powiedzenia, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie podróży po Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu wykaz ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego