Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Zapoznaj się z ofertą producenta silników elektrycznych prądu stałego na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne użycie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od uznanych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), przekładni falowych i planetarnych oraz silników prądu stałego wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, sprzętu medycznego czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przyznacznej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]