Skrzynka teletechniczna – do czego służy?

Jeśli chcesz zamówić skrzynkę teletechniczną, koniecznie wejdź na www.telmor.pl.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo praktyczne. Na rynku znajdziemy wiele ich typów, których konstrukcja musi być dostosowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – z wytrzymałego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego metalu i być wyposażona w stosowne wycięcia, które pełnią rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. Na rynku wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz budynków, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Kolejna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz nieruchomości, w której mieszczą się kluczowe przewody – np. kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Poszczególne urządzenia można zainstalować np. na paski rzepowe lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj wymiary

Priorytetowym składnikiem jest również ochrona przed ingerencją osób niepowołanych do środka szafki. Specjalne zamki znakomicie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy też o uporządkowaniu kabli – do tego celu wykorzystuje się dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]