Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Szukasz dobrej oferty górskich wypraw? Nie czekaj! Wejdź tutaj.

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia dobrze opracowane i bezpieczne eskapady pod okiem zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują aktywny wypoczynek i zdobyły już pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to wyprawa dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ogromnych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie pragnienia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]