Dlaczego warto uzupełnić wizytówkę GMF o wirtualny spacer?

Znajdź fachowców, którzy sporządzą wirtualny spacer 3D.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie ważny punkt reklamy marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje świetny sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych ofert, przedsiębiorstw czy marek. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby prześcignąć konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy wykonać kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma adresu strony internetowej firmy, odpowiedniej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych informacji i dodanie estetycznych zdjęć. Istnieje też inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało podmiotów ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo firm postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy punktu usługowego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]