Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Tu znajdziesz tabliczki na drzwi.

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo najróżniejszych pokoi o większym bądź mniejszym znaczeniu. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie obiektu zapewnia większą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego odnalezienia pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą personelu danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznakować miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są aktualnie bardzo popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc nadzwyczaj czytelny. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się też przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Kontakt z firmą:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]