Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Kurs Blender - na tej stronie dowiesz się więcej o pełnej ofercie.

Świat rysunku bezustannie przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod preferując kreowanie swoich prac tylko cyfrowo. Komputery dają artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale też modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili znacznych nakładów finansowych – można po prostu zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Obsługi każdego programu można nauczyć się samemu, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz jest niesłychanie frustrujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie osobom, które dopiero odkrywają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez uczestnika kursu pokazując detale, które wymagają poprawy i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by był on prowadzony w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i pasjonatów animacji

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś zdolnością pożądaną i cenioną szczególnie w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera więc mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści, którzy chcą rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności czy też spróbować nowych form wyrażania siebie.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]