Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

digital painting kurs

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]