Sklep ze srebrnymi kolczykami

kolczyki srebrne, kolczyki srebrne serduszka, srebrne kolczyki

Kolczyki srebrne są najbardziej popularnym, a także najczęściej noszonym (nie tylko przez kobiety) dodatkiem. Swą popularność prawdopodobnie zawdzięczają dużemu zróżnicowaniu wzornictwa, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie dzisiaj bez nich wyobrazić współczesną garderobę kobiecą. Najbardziej popularne są z pewnością kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o charakterystycznej jasnej barwie. Bardzo efektowne jest także srebro rodowane pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii barwę białego złota i przy okazji chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest również srebro szczotkowane o interesującej matowej powierzchni i oksydowane srebro w kolorze grafitowym.

Rodzaje zapięć

Wybór zapiecia pozostawia się upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są dwa rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Zróżnicowanie rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]