Ponadczasowa srebrna biżuteria

Na www.bizutik.pl uzyskasz więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep.

Jest z człowiekiem od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu nowych projektów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal pełni tę samą funkcję – jest pewnego rodzaju ozdobą człowieka, a także umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety i panowie, dzieci oraz ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie to, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele lat, jednak powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować lub pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]