Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

sklep jubilerski kraków, złotnik kraków

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo często wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć niemal wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno srebrnego pierścionka, broszki lub wisiorka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. W związku z tym, żeby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli chcemy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny albo za ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego rozmiaru lub zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej pomocy jubilera. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, wskaże popularne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na ślub, urodziny czy chrzest.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również pełnią dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inną znaczącą dla nas frazę. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, albo mamy swój pomysł na broszkę bądź wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu mamy zbędną czy też niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]