Kolczyki z koralem

Więcej o kolczykach z koralem na www.bizutik.pl.

Dlaczego w Twojej szkatule z biżuterią muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są już od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają panikę. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada także właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Taki typ biżuterii można zakładać na co dzień, do casulaowych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi twarz, a w zestawie z letnią spódnicą doda Ci uroku.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]