Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Jeśli chcesz kupić kolczyki z cyrkoniami, koniecznie sprawdź www.cyrkonie.com.pl.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny dodatek dla eleganckiej Polki. Tego typu świecidełka świetnie harmonizują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, mające znakomite cechy optyczne. Mienią się w słońcu kryształowym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować szlachetne kryształy, używane są więc jako detal biżuteryjny. Istnieją również kolorowe warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych składników można uzyskać następujące zabarwienia: niebieski, bordowy, seledynowy, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii oraz zawieszek. Gdzie kupimy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wybór zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych wariantach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Nabywcy często kupują proste kolczyki, jak również te bogato zdobione.