Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Tchibo Cafissimo kapsułki, znajdziesz na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od schyłku lat 70-tych i pomału pozyskiwała sobie kolejnych zwolenników. Ten wygodny system umożliwia przygotowanie napoju wysokiej jakości w nadzwyczaj prosty sposób – trzeba umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, dodać wodę do pojemnika i już po minucie można delektować się aromatyczną kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego wytwórcy. Kwestia ta tyczyła się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, że wywodzi się z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, dlatego że stworzyło go mnóstwo różnorodnych elementów, m.in. warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Mieszanie kaw speciality z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalne nuty smakowe. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno wyczuwalne są naturalne aromaty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – smakowita każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w hostelach lub biurach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana i najczęściej mieści się w granicy 1,20-1,40 zł. Łatwo wyliczyć, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli podobny napój serwowany w kafeteriach na mieście bądź na stołówkach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo i niewysokie ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a przy tym podamy znajomym najlepszej jakości napój podczas weekendowych spotkań, bez strachu o gigantyczne koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy uprzednio czy będą pasować do naszego urządzenia.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]