Pyłki do paznokci i inne ozdoby

Jeśli potrzebujesz ozdób do paznokci, koniecznie wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci.

Ozdabianie paznokci na pozór jest banalne. W rzeczywistości to trudne zadanie wymagające stosownych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę wynagradza jednak wydatki związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Nieszablonowo umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci – zwiększ możliwości ozdabiania

Do ozdabiania paznokci podobno wystarczy najzwyklejszy lakier. Warto jednakże mieć na uwadze, że za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te będą osiągalne jedynie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to m.in. metaliczny połysk, lustrzane odbicie lub każdy wymyślony wzór. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy też ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które pozwalają na osiągnięcie wrażenia odblasku holograficznego.

Ozdoby do paznokci – popularni producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu znajdziemy w ofercie wielu marek, które często specjalizują się w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. ABA Group, ChiodoPro, Inglot, Victoria Vynn, Maestro, Neonail, CND oraz Paese.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]