Ochrona przed zimnem i owadami – derki dla koni

Więcej szczegółów o derce dla konia.

Derki to specjalne nakrycie dla konia, które służą do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również ochrony przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można aktualnie kupić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – istotne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]