Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Skieruj się tutaj, aby zamówić słój z kranem.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on często używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]