Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Potrzebujesz kontenerów na gruz? Sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Kontakt z firmą:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]