Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

hurtownia butelek, butelki szklane 500ml hurt

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, smakowitym lub niszowym wyrobem. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać opakowane tak, by produkt jak najdłużej zachował świeżość, a więc np. w szklane słoje oraz butelki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego dystrybutora

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo żurek, pasty warzywne lub dżemy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając towar w hurtowych ilościach przeważnie można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób także otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu zamówisz słoiki oraz butelki na palety

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane znakomite do rozlewania soków, piwa lub wina. Dowożone są one do odbiorcy na paletach mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać kupiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Razem z paletą butelek oraz słoików hurtowo można też zamówić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]