Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Renault części. Więcej na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]