Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Sprawdź, gdzie kupić etykiety na wódkę weselną.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, ślub lub urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako forma wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może też stać się w ciekawą pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, dodając na nich informację o dacie i miejscu wesela, podziękowanie za obecność bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można zamówić w różnych wzorach i kolorystyce, toteż bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Dekoruj swoje alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę wytwarzasz wina, soki bądź nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać przy użyciu kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]