Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

Potrzebujesz drzwi wewnętrznych drewnianych? Sprawdź https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Wspaniałym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym tonie, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze parametry oraz możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to naturalny surowiec, który należycie pielęgnowany może przetrwać w nienagannym stanie nawet dziesiątki lat, a użyty jako detal aranżacji mieszkania powoduje, że jest ono przytulne i bardziej intymne. Obecne techniki pozwalają znakomicie łączyć parametry drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim designem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się stosowną izolacją termiczną i małym stopniem rozszerzalności – tzn. nie ulegają wykrzywieniu. Opcja pomalowania ich powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i mieszkaniach utrzymanych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, sosny czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, modele z progiem lub bez oraz masę innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale wyglądają przez długi czas.

Szyby fazowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych wymiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się powierzyć to zadanie kompetentnym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, konsultacje techniczne, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, piaskowanymi czy wypukłymi, co bez wątpienia podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także posiadać w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]