Co zalicza się do profesjonalnych środków czystości?

Dowiedz się więcej o chemii profesjonalnej.

Aby zachować porządek – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czystości – eliminacja zabrudzeń każdego typu

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o eliminacji specyficznych zabrudzeń, m.in. ognisk pleśni, kamienia kotłowego, graffiti czy też osadu z tłuszczów.

Chemia profesjonalna – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na zabezpieczenie oraz pielęgnację powłok w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i szkodliwe działanie rozmaitych elementów. Znajdziemy pośród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, preparaty chroniące przed graffiti, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, a także środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]