Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Dowiedz się, gdzie kupić łańcuszki celebrytki, wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, iż każdy łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a zatem mogą je kupować wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, serduszko, słonik, symbol nieskończoności czy żyletka. Kobiety zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też dopasowania danego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem przekory i nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]