Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Skieruj się tutaj, aby kupić blachę na rąbek.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się je kupić? Prezentujemy blachy na rąbek oraz sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – trwałość oraz estetyka

Panele dachowe na rąbek zdobywają coraz szersze grono entuzjastów, gdyż idealnie godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Pięknie wyglądająca oraz mocna blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, jak również na dachach o skomplikowanej więźbie. Panele dachowe na rąbek są transportowane na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe doskonale współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym czy dworkowym), a jednocześnie jest niepodatne na korozję oraz trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla zwykłych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wykorzystanej technologii i odporności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy pokrytej dodatkową warstwą zapewniającą osłonę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie słoneczne oraz deszcz i śnieg. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w wielu modelach, co pozwala na dopasowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też zredukować wydatki związane z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od producenta.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08