Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Jeśli chcesz kupić baniak na wino, skieruj się tu.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]