Wymiana walut o każdej porze dnia – kantor online

Nie przeszukuj już Internetu! Internetowy kantor dla Ciebie znajduje się na www.kantor.pl.

Jeszcze kilkanaście lat temu jedyną drogą wymiany waluty była wizyta w kantorze lub w pobliskim banku – te pierwsze w dalszym ciągu działają hipermarketach czy w galeriach handlowych! Jednak w ekspresowo przeobrażającej się rzeczywistości, ludzie zapragnęli wymieniać walutę bez przymusu ruszania się z domu i ponosząc przy tym mniejsze wydatki, z tej przyczyny właśnie utworzono kantory internetowe, które to umożliwiają.

Jakie usługi proponuje kantor internetowy prócz przewalutowania?

Operacja w kantorze internetowym jest jednakowo prosta jak wymiana waluty w fizycznym kantorze. Użytkownik loguje się do serwisu na założony przez siebie profil, a następnie wpłaca do swojego panelu środki, które pragnie wymienić na konkretną walutę. Atutem kantorów online jest przede wszystkim to, iż transakcje można zlecić w nim o każdej porze dnia, a sama wymiana walut odbywa się już w godzinach pracy serwisu po aktualnych kursach, ustalanych w oparciu o dane zaczerpywane z Forex w parosekundowych odstępach, a nie – jak to jest w przypadku tradycyjnych kantorów – po średnim kursie, najczęściej z zeszłej doby. Następnym i niezmiernie ważnym atutem kantorów internetowych są mniejsze spready aniżeli te oferowane przez kantory stacjonarne i banki. Przewalutowanie w tych drugich polskiego złotego (zależnie od narzuconego cennika) może prowadzić do uiszczenia spreadu na poziomie nawet 3-5%, natomiast w kantorze wymiany walut online spready na ogół nie wychodzą poza 2%. Kantory internetowe proponują też kilka innych usług popularnych wśród konsumentów, np. mają opcję transakcji odroczonej realizowanej w uzgodnionym przez nabywcę dniu albo takiej, w której klient zleca wymianę waluty po ustalonym przez niego kursie (przewalutowanie jest realizowane dopiero wówczas, kiedy podany przez nabywcę kurs będzie taki sam jak ten na rynku).

Cenisz sobie komfort w zarządzaniu pieniędzmi? Kantor internetowy jest dla Ciebie

Kantory internetowe to usługa dla wszystkich lubiących komfort i znaczną wolność w dysponowaniu własnymi funduszami. Korzystają z nich również kredytobiorcy spłacający zobowiązania w walucie obcej oraz osoby studiujące lub zatrudnione poza granicami Polski. Jednakże nim postanowimy powierzyć swój kapitał kantorowi online, warto sprawdzić jego reputację i bezpieczeństwo, m.in. poprzez przeszukanie strony KNF, czy jest on zarejestrowany jako instytucja płatnicza.

Kontakt z firmą:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]