Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Skieruj się tu jeśli interesujesz się Flobo - automatyczną obsługą należności.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach prywatnych albo językowych, czyli wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]