W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z polskim psychologiem Coventry.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, jednak ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również praca na terenie obcego państwa, mogą generować bardzo dużo problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą też kłopoty ze znalezieniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy te naprawdę trudno jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Z tego powodu nie należy obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi do niej psycholog.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339