Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących korekcji wzroku Kraków? Skieruj się na https://voigtklinikaoka.pl

Zdrowe oczy to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się problematycznych i częstokroć niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien poddać się operacji wzroku?

Korekcja wzroku – zaufaj wprawnemu optometryście

Do niedawna korekta wzroku sprowadzała się do noszenia okularów ewentualnie soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne metody korekcji umożliwiające leczenie starczowzroczności, krótkowzroczności, nadwzroczności, jak również szeregu rzadszych chorób. Niezwykle popularna stała się laserowa operacja wzroku, która wyróżnia się wysoką skutecznością. Laserowa korekcja wzroku jest zabiegiem mało inwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent szybko wraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie zatrudniona jest doświadczona załoga medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych sposobach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta postawi diagnozę, wybierze odpowiednią technikę leczenia, a następnie wyeliminuje wadę wzroku. Eksperci pracujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowszego sprzętu diagnostycznego, zatem mogą wykryć nawet rzadko spotykane dolegliwości oczu.

Z jakimi dolegliwościami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne podejmują się również leczeniem innych schorzeń, np. stożka rogówki. Nowoczesne techniki jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy kształtowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided. Poza tym specjaliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący procedurą przydatną w ujawnianiu stanów zapalnych, glaukomy oraz innych groźnych chorób. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to wymagane przed operacją katarakty i innymi zabiegami laserowymi. Korekta wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się także innymi problemami, jak np. usuwaniem kaszaków lub ciała obcego z oka.

Kontakt z firmą:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]