Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Producent pokryć dachowych - najnowszą ofertę poznasz na regamet.pl.

Zakładane przez dziesięciolecia popularne dachówki betonowe czy ceramiczne powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Liczne zalety tych ostatnich przyczyniły się do tego, że są one polecaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Łatwa instalacja i możliwość dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z wielu powodów. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję dachu, a przy tym również ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich perfekcyjne ułożenie zajmuje zwykle o wiele więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, również bardzo skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez problemu wyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy świetnie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starych budynków, głównie dlatego, iż mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się także większą szczelnością. Ponadto łatwo je wyczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w razie bardziej opornych zabrudzeń przyda się środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny asortyment blachodachówek i blach trapezowych

By nabyć pokrycia dachowe wysokiej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny asortyment blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, zlokalizowanych w obrębie 4 województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Chlubą REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na powstawanie porysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym prócz swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych renomowanych producentów.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08