Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Skieruj się w to miejsce, aby uzyskać więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków.

Biuro projektów świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domku, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać pełny projekt obiektu, a potem aktywnie doglądać zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię ciekawe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych domków w mieście? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie praktyczny, a jednocześnie komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające obecne trendy w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych i budynków publicznych. Przykładowe realizacje to m.in. apartamenty na wynajem, żłobki, obiekty rekreacyjne czy biura. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku oraz indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować funkcjonalne i obszerne garderoby, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]