Nowoczesne projekty domów drewnianych

projekty domów drewnianych nowoczesnych, domy drewniane projekty

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Nowatorska budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są również komfortowe. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Całoroczne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Ludzie chętnie decydują się na postawienie takich domów, ponieważ posiadają one wiele atutów. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. To kompozycja nowoczesności z tradycją. Domy drewniane nowoczesne zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – niewielka grubość ścian

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować także poza sezonem, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem murowania. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym specjalistom.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]