Jak zamówić kontener na śmieci pobudowlane lub gruz w Krakowie i okolicach?

Zaplanowanie prac budowlanych bądź remontowych tak, aby wszystkie działania przebiegły sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem, wymaga dobrej koordynacji i organizacji. Aby poszczególne etapy prac przebiegały bez zakłóceń i opóźnień, niejednokrotnie należy zgrać terminy wykonania usług z podwykonawcami.

Klienci preferują różne formy kontaktu, dlatego firma DPR oferuje kilka kanałów, dzięki którym w łatwy sposób można zamówić kontener na śmieci i odpady pobudowlane. Jak zatem zamówić kontener na gruz od DPR-u?

Kontakt telefoniczny

Jest to prawdopodobnie najszybsza forma kontaktu firmą DPR. W celu ustalenia terminu oraz kosztu wynajęcia kontenera, klienci mogą skontaktować się za pośrednictwem jednego z poniższych numerów komórkowych:

  • 506 367 504
  • 533 809 637
  • 533 774 876
  • 732 792 022

Kontakt telefoniczny z pracownikiem DPR-u rekomendujemy szczególnie klientom, którzy szukają porady dotyczącej pojemności kontenera, czy pragną uzyskać informacje o usłudze opróżniania pomieszczeń. Bezpośrednia rozmowa z przedstawicielem DPR-u pozwoli na szybsze otrzymanie niezbędnych odpowiedzi niż w przypadku kontaktu pisemnego, zwłaszcza, jeśli w trakcie ustaleń wynajmu kontenera na śmieci pojawiają się dodatkowe pytania.

Firma DPR świadczy usługi wywozu gruzu w Krakowie (we wszystkich dzielnicach miasta). Wywóz gruzu oraz usługi sprzątania i opróżniania pomieszczeń możliwe są również na terenie obejmującym obszar do 30 km od granic tego miasta. Do kontaktu telefonicznego zachęcamy zatem również osoby z okolic Krakowa, które mają wątpliwości, czy firma świadczy usługi na terenie zamieszkiwanej przez nich miejscowości. Infolinia DPR jest czynna przez całą dobę.

Wygodny e-mail lub formularz kontaktowy

Dla klientów, którzy preferują kontakt pisemny, udostępnione są dwa kanały kontaktu – poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] lub uzupełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się na podstronie Kontakt. Jak zamówić kontener na śmieci w ten sposób? W treści wiadomości należy podać następujące informacje:

  • termin lub okres wynajmu kontenera,
  • pojemność kontenera,
  • typ odpadów, jakie zostaną do niego zebrane (np. czysty gruz, zmieszane odpady pobudowlane, stare meble, złom itp.),
  • miejsca wykonywania zlecenia,
  • czy wynajem kontenera wiąże się z dodatkowa usługą, np. wynoszeniu odpadów z pomieszczeń.

Te informacje pozwolą pracownikom DPR dokładnie ocenić dostępność kontenerów w wybranym przez klienta okresie oraz wycenić koszt całego przedsięwzięcia, co jest istotne zwłaszcza przy dodatkowych usługach sprzątania mieszkań i posesji, które zawsze wyceniane są indywidualnie.

O wynajmie kontenera pomyśl z wyprzedzeniem

Aby mieć pewność, że kontener na gruz będzie dostępny, warto zamówić jego wynajem z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Zalecamy wcześniejszy kontakt z nami zwłaszcza w pełni sezonu, kiedy liczne podmioty prowadzą intensywne prace budowlane na terenie Krakowa oraz okolic, a i klienci indywidualni zgłaszają wówczas wyższe zapotrzebowanie na tę usługę.

Źródło tekstu: https://dpr.info.pl/wywoz-gruzu/jak-zamowic-kontener-na-smieci-pobudowlane-lub-gruz/