Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Jeżeli potrzebujesz zlecić projektowanie wnętrz Kraków, wejdź na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]