Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski

Zwróć się do pracowni architektonicznej Kraków, aby uzyskać fachową pomoc profesjonalistów.

Niewątpliwie chcesz, by w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Sukces Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno na szczęście być przyczyną kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy szkic. Które rozwiązanie okaże się bardziej opłacalne? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W internecie w kilka chwil dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcieliby kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najmocniejszą stroną okazuje się na pewno cena – za najtańsze wydasz już za niewiele ponad dwa tysiące zł. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć projekt jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą doskonałe dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych nieruchomości. Decydując się na takie wyjście możemy być spokojni o to, że dokument będzie taki, jak chcemy – przed jego sporządzeniem architekt dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny niż katalogowy – osoby, które na niego postawią powinni przygotować się na koszt około 200 zł za m2.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]